Wczytuję dane...
Model: 8805302
EAN: 4061504003207
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: satisfyer (ge)

Pozwól sobie na niesamowicie przyjemne doznania analne! 2 mocne silniki rozpieszczą u nasady jak i czubka, wprawiając całą wtyczkę w erotyczne wibracje. 12 programów wibracji można kontrolować za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Dzięki małej, stożkowej końcówce i delikatnej powierzchni wykonanej z gładkiego, medycznego silikonu, wsuwa się delikatnie i komfortowo, dzięki czemu nadaje się również dla niedoświadczonych poszukiwaczy przygód analnych. Kształty na trzonku poszerzają się ku dołowi, dzięki czemu można powoli zwiększać ekstazę – tymczasem szeroka podstawa u dołu zapewnia bezpieczną zabawę.

Satisfyer jest wyposażony w zintegrowane baterie i dlatego może być ładowany w sposób przyjazny dla środowiska. Dołączony magnetyczny kabel USB do ładowania można w razie potrzeby uzupełnić standardową wtyczką zasilającą 5V.

Lolli-Plug jest wodoodporny i szybko pochłania ciepło ciała, dla pełni komfortu używaj go z lubrykantem na bazie wody. Wibrator nadaje się również do użytku dopochwowego, ale należy go dokładnie zdezynfekować między użyciami. Produkt można łatwo wyczyścić niewielką ilością mydła pod letnią wodą lub używając specjalnego środka do czyszczenia zabawek erotycznych.

SPECYFIKACJA:
Waga: 67 g
Długość: 140 mm
Szerokość: 32 mm
Średnica: 32 mm
Materiały: silikon medyczny, tworzywo ABS
Wodoodporny: tak
Bateria: akumulator
W zestawie kabel USB do ładowania
Polecamy